Batman ve Süperman: Adaletin Şafağı

Batman v Süperman Adaletin Şafağı

Teknolojinin gelişmesi ile muazzam filmlere şahit oluyoruz. Bu filimlerden sadece bir tanesi de hepimizin reklamlarda sık gördüğü ve Türk Hava Yolları'nın sponsorluğunda olan Batman ve Süperman: Adaletin Şafağı filimi. Filim seyircilerden tam not almaya devam ediyor. Filim 7.6 puan ile çıkış yapmayı başardı. Batman ve Süperman, aldığı yüksek not ile diğer seyircileri de kendine çekecek gibiBatman ve Süperman Adaletin Şafağı 

Filim Özeti: Süperman'in yakıp yıkması ile dünyanın kaosa sürüklendiği ve çıkmaza girmesi ciddi bir tehdit meydana getiriyor. Dünyayı ve insanlığı tehdit eden bu davranışlar ciddi bir hüsrana neden olabilir. Dahası Gotham şehrinin güvenliğinden sorumlu Batman'e karşı da meydan okumakta kararlı olan Süperman ve bu iki kahraman karşı karşıya gelecekler. Böylece aralarında yeni bir savaş çıkacak gibi. Batman ve Süperman Adaletin Şafağı filim yönetmeni Zack Snyder, Batman v Superman: Dawn of justice için elinden geleni yapmış gibi.


Batman v Superman Vizyon Tarihi:  25 Mart 2016

Oyuncular: 

Ben Affleck(Batman), Henry Cavil(Superman), Jesse Eisenberg(Lex Luthor), Gal Gadot


Share on Google Plus

About demir57 _

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.